Kurs na architekturę

Złota Dekada – od ponad 10 lat ktoś od nas zajmuje pierwsze miejsce na egzaminie na architekturę.
Ty też możesz dołączyć do Złotej Dekady!

Kurs na architekturę - nasze WYJĄTKOWE cechy

Maraton

Przykładowo zaczynamy maraton 6 maja. Egzamin jest 15 czerwca. Czyli 40 dni. 40 dni, po 5 godzin, po 3 etapy:
Etap pierwszy – 2 godziny na temat z wyobraźni
Etap drugi – 2 godziny na kreatywny temat 
Etap trzeci – 1 godzina na korektę i omówienie prac
Łącznie wychodzi nam 200 godzin rysunku! Na kursie (36 zajęć) to tylko 144 godziny – jedne zajęcia trwają 4 godziny.
Przez ten maraton, czyli przez 40 dni zyskujesz kolejny ‘kurs’ i dodatkowe 56 godzin rysunku.

Złota Dekada

Czym jest Złota Dekada? Nie ma tego żadna inna szkoła rysunku. Przez 10 lat z rzędu osoby z naszej pracowni byli na pierwszym miejscu egzaminu na architekturę. Dzięki czemu to osiągamy? Nasi kursanci uczestniczą w wolnych pracowniach i naszych próbnych egzaminach. Do tego jeszcze rozwijają swój nawyk i kreatywność. Dzięki temu czują się komfortowo na egzaminie i nie zjada ich stres.

rodzina domina

Nasza szkoła działa w całej Polsce. Dzięki temu ucząc się np. w Lublinie, masz możliwość, z korzystania wiadomości o egzaminie z innych miast. Możesz również uczestniczyć w tamtejszych darmowych lekcjach. Mamy również grupę na fb, w której jest już 6,3 tys. członków i cały czas ktoś do niej dołącza!

Portfolio

Jeśli chodzi o portfolio, to jest to trudne wyzwanie. Jak być unikalnym? Jak zaskoczyć komisję? Spokojnie. Pomożemy ci, bo mamy doświadczenie. Najważniejszą mocą w naszym systemie przygotowania portfolio jest osoba, z którą będziesz mógł indywidualnie omówić swoje portfolio. Wojtek Domińczak ma spore doświadczenie. Ważne jest to, że ustrzeże cię przed robieniem tego samego co ponad 70 procent innych osób. 

Lokalizacja

Jakiś tekst….

Veteran room

Jakiś tekst….

” Szkoła rysunku ma wszystko, czego chciałam, a nawet i więcej. Wspaniała atmosfera, która aż zachęca do wspólnego rysowania. Pełno młodych ludzi, z którymi się mocno zaprzyjaźniłam. Wiedza i doświadczenie, jakie zyskałam, jest niesamowita. „

Karolina Zubrzycka – Kurs na architekturę 2019

Próbne egzaminy na architekturę

Co tydzień w soboty przerabiamy tematy egzaminów na architekturę. Omawiamy za każdym razem inne tematy z innych miast, by przygotować cię do danego miasta. Dodatkowo przerobisz najważniejsze egzaminy, które były na architekturę w latach 1993-2022. Regularnie pracując, zrobisz ponad 100 zadań. Kolejne tyle czeka Cię na majowym maratonie.

Zaawansowana przestrzeń

Dzięki modelowaniu geometrii poprawisz swoją kreatywność i widzenie. Nauczysz się konstruować cienie, które potem wykorzystasz w swoich rysunkach. By jeszcze bardziej rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, przygotowaliśmy System IGURR.

Historia Sztuki

Program kursu historii sztuki obejmuje przekrój przez wszystkie okresy. Przygotowuje ona do jak najlepszego napisania matury, która jest punktowana na Architekturze oraz do uzyskania świetnego wyniku wstępnych egzaminów ustnych na uczelniach artystycznych.

Zacznij już rysować architekturę

To już jest ten czas na rozpoczęcie przygody z rysunkiem! Z nami będzie, to jeszcze prostsze niż myślisz. Spokojnie otrzymasz wszystkie potrzebne materiały i szczegółowy plan kursu (więcej info niżej). Jak nie teraz, to kiedy?

Kurs na architekturę - W czym pomożemy

Jakiś tekst….

Jakiś tekst….

Kurs na architekturę - częste pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie uzyskałeś tu odpowiedzi na swoje pytanie bądź masz jeszcze jakieś wątpliwości to śmiało pisz

Z racji tego, że nasza szkoła rysunku ma filie w wielu miastach w Polsce, m.in. GdyniKrakowieLubliniePoznaniuWarszawieWrocławiu. W każdym z miast realizujemy zadania z egzaminów na architekturę pod różne wydziały. Na naszym kursie rysunku przygotowujesz się również na architekturę za granicą.

Jeśli przeraża cię egzamin z rysunku, to spokojnie pomożemy ci pozbyć się twoich obaw.  Od 25 lat przygotowujemy kandydatów na architekturę. Mamy setki ćwiczeń na różnych poziomach. Z całą tą dawką wiedzy egzamin wstępny będzie dla ciebie czystą formalnością.

Oczywiście, że tak. Wakacyjny kurs rysunku jest stałą częścią naszego programu nauki. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Jeden tydzień wakacyjnego kursu rysunku jest odpowiednikiem materiału z połowy trymestru (6 tygodni). Właśnie dlatego nauczysz się szybko i dużo rzeczy, bo będziesz rozrysowany.

Jeśli chodzi o zapisy, to odbywają się na poszczególne tygodnie. Niektórzy kursanci są ciekawi, jak wygląda nauka rysunku. Wtedy zapisywali się na jeden tydzień, a później przedłużali o kolejne. Jeśli chodzi o korzystną ofertę jest czterotygodniowy kurs rysunku – dwa trymestry, a piąty dostajesz GRATIS.

Tak, kurs rysunku w ferie jest prowadzony podobnie jak w wakacje. Każda filia organizuje zajęcia w czasie ferii danego województwa. Niektórzy z naszych kursantów zapisują się na te zajęcia, by odbyć artystyczną podróż po Polsce. Możesz wybrać się na feeryjny kurs do Warszawy czy Lublina, by po zajęciach skorzystać z atrakcji turystycznych i pozwiedzać miasto.

Wolna pracownia to dodatkowy czas, by przyjść do pracowni i porysować razem z asystentem. Jeśli byłaby potrzebna ci korekta, to spokojnie asystent służy pomocą. W ramach wolnej pracowni możesz odrobić zajęcia, na których cię nie było. Możesz również dokończyć pracę z zajęć, przygotować się pod zestawienia lub zrobić dodatkowy temat. Dzięki wolnej pracowni możesz porysować w inspirującej atmosferze i być skupionym w 100 procentach na rysunku. Otwarta pracownia jest darmowa, więc śmiało z niej korzystaj, by więcej rysować!

Spokojnie jeśli nie było cię na lekcji rysunku to spokojnie, możesz nadrobić straconą lekcję. Przewidzieliśmy kilka opcji do odrobienia utraconych zajęć z kursu rysunku:

 • przychodzisz w tym samym tygodniu do innej grupy, która realizuje ten dany tematy, który cię ominął
 • wolna pracownia – możesz odrobić zajęcia, na których cię nie było.

Polecamy ją osobom które,  przygotowują się do matury z tego przedmiotu i chcą zdawać na architekturę lub ASP.

Mamy też w ofercie możliwość oglądania wykładów z historii sztuki, które prowadzi sam Wojciech Domińczak na naszej grupie szkolnej.

Nasze konto na Youtube

Znajdziesz  tam masę różnych porad dotyczące rysowania. A dodatkowo są tam filmy poświęcone historii architektury. 

Chcesz zostać mistrzem? Nie idź do mistrza. Idź do jego nauczyciela

Nauczyciel mistrzów – Wojciech Domińczak

Szczegóły kursu dla kandydatów

Po naszym kursie będziesz potrafił:

 • korzystać z zasad perspektywy i światłocienia oraz konstruować cień
 • rysować zieleń > drzewa, krzewy, kwiaty … aż po krajobrazy
 • stosować podstaw anatomii człowieka, rysować postać z natury i używać postaci jako element odmierzający skalę
 • poprawnie rysować martwe natury
 • rysować architekturę z wyobraźni > wnętrza, przestrzenie miejskie, budynki stare i współczesne
 • będziesz umieć wypełniać nimi swoją przestrzeń miejską np. samochodem
 • konstruować złożone obiekty na podstawie brył prostych
 • dobrze widzieć przestrzeń i konstruować trudne bryły geometryczne- System IGURR
 • rysować ołówkiem; wycieruchem; piórem; tuszem; węglem; cienkopisem; kredkami; flamastrem; długopisem
 • rysować architekturę ze względu na ujęcie > wnętrza; zewnętrza; detal; kompozycja planszowa
 • podstawowa znajomość epok i stylów

Rok szkolny w Pracowni rysunku Domina zaczyna się we wrześniu, a kończy w czerwcu. Okres kursu na architekturę został podzielony na 3 trymestry (Jesienny, Zimowy i Wiosenny). Każdy z nich trwa 11 zajęć – 3 miesiące.

Dlaczego nawyk rysownia jest aż tak ważny? Bez niego będzie ci trudniej zabrać się za rysunek. Uwierz mi, wystarczy nawet 15 minut dziennie by wyronić ten nawyk. A co w tym najbardziej pomaga? Ready deska i koraliki.

WSMZ – Wielkie Sobotnie Mega Zestawienie
Czyli inaczej mówiąc, próbny egzamin pod kątem architektury. Co tydzień staramy się przerobić inne tematy, by przygotować cię pod egzamin do różnych miast.

Kurs na architekturę - galeria rysunków

KURS NA ARCHITEKTURĘ - dlaczego akurat DOMIN??

Zajęcia Gratis

Jakiś tekst

Stały Kontakt

Jakiś tekst

Złota dekada

Złotka dekada to jest takie nasze określenie, że przez dekadę pierwsze osoby na liście przyjętych na architekturę były z Domina.

maraton

Jakiś tekst

Dobra atmosfera

Jakiś tekst

Elastyczność

Nie możesz przyjść na swoje zajęcia? Zachorowałeś? Wyjazd do rodzinny? Spokojnie, zawsze możesz przyjść w innym terminie i nie stracić lekcji.

Zapisz się na kurs na architekturę

W dość krótkim czasie, zdobędziesz wiedzę, dzięki której egzamin na architekturę będzie dla ciebie pestką.

Kurs na architekturę - może cię zainteresować

KONTAKT

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu na architekturę Napisz do nas – chętnie pomożemy.